Zmień kolor paznokci!

utwardzanie UV hybryda

Na dzień dzisiejszy paznokcie hybrydowe biją rekordy pod względem ilości użytkowniczek, które chcą je mieć. Coraz więcej pań przekonuje się o tym, że jest to świetny produkt, z wysokiej półki.

Jak zmieniać kolor?

Hybryda Warszawa Centrum ma wiele odcieni i kolorów. Istnieją nawet takie lakiery, które zmieniają kolor pod wpływem temperatur. Takie dwukolorowe lakiery świetnie się sprawdzają zwłaszcza kiedy chce się kogoś zaskoczyć. Co lepsza są one dostępne w większości sklepów oferujących lakiery hybrydowe.

Co jest Ci potrzebne?

Aby wykonać paznokcie hybrydowe tak naprawdę są potrzebne przede wszystkim:
– kolorowe lakiery,
– baza,
– top,
– pilniczek,
– obcinacz do paznokci.
Dwie ostatnie pozycje są potrzebne przede wszystkim po to, aby można było paznokciom nadać odpowiedni kształt. Przy tym taki manicure hybrydowy w Warszawie Centrum wykonuje się dokładnie tak samo jak w przypadku jakiegokolwiek innego miasta.

Robienie paznokci hybrydowych (np. w easynails https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-hybrydowy/) jest dobrym rozwiązaniem przede wszystkim dlatego, że są one zdecydowanie bardziej wytrzymałe aniżeli te zwyczajne, pomalowane lakierem z drogerii. W przypadku lakierów hybrydowych trwałość jest o wiele lepsza, a przede wszystkim ma się pewność, że paznokcie nie ulegną żadnemu uszkodzeniu czy też zniszczeniu. Stąd ich triumf nad zwykłymi lakierami.