Wałek jadeitowy – dlaczego warto po niego sięgnąć?

Rollery z kamieni szlachetnych cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Sprawdź https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Botano-Roller-Jadeitowy-zielony-walek-do-masazu-twarzy/1130 Niekwestionowanym numerem jeden jest wałek jadeitowy – jego regularne stosowanie trwale poprawia kondycję skóry, ma działanie wygładzające i odmładzające.

Jak działa roller z jadeitu?

Jadeit to kamień szlachetny, który w kosmetyce jest stosowany od czasów starożytności. Już wtedy zyskał miano kamienia młodości – odkryto bowiem, że ma działanie wygładzające i odmładzające skórę. Masaż rollerem jadeitowym powoduje, że cera jest lepiej odżywiona, gładka i miękka, kilka sesji masażu wystarczy, by zmarszczki stały się mniej widoczne, a opuchlizna w okolicach oczu zniknęła. Ten zabieg ma także działanie relaksujące, odprężające, pobudzające krążenie i wywołujące dobre samopoczucie. Jadeit zamyka pory, ogranicza problemy związane z trądzikiem czy pękającymi naczynkami na twarzy.

Gdzie kupić profesjonalny wałek jadeitowy?

Jeśli wałek jadeitowy ma być skuteczny, musi pochodzić od sprawdzonego producenta. Główka masująca powinna być wykonana z naturalnego kamienia, o potwierdzonym pochodzeniu. Ważny jest także wygodny uchwyt, by rollerem można było swobodnie sterować, właściwie wykonując masaż twarzy. Wałki jadeitowe ma w swojej ofercie coraz więcej drogerii – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Do wyboru są mniejsze i większe modele, by każda pani mogła znaleźć roller idealnie dopasowany do swoich potrzeb.