Czy zniszczone włosy da się uratować?

Ciągła stylizacja z użyciem gorącego powietrza lub intensywna koloryzacja potrafią odcisnąć swe piętno na włosach. Specjalnie dla nich firma Kevin Murphy przygotowała najwyższej klasy preparat Kevin Murphy Restore, który pomaga skutecznie wzmocnić kosmyki.

Naturalne wyciągi na ratunek

Specjalnie dla mocno uszkodzonych pukli, Kevin Murphy stworzył intensywnie nawilżającą oraz wzmacniającą mieszankę wyciągów roślinnych. Dzięki nim możliwe jest szybkie i skuteczne naprawienie struktury włosa. Fryzura prezentuje się znacznie lepiej już po pierwszym użyciu.

Enzymy z papai oraz ananasa pozwalają zatrzymać wodę we włosie, co sprawia że prezentują się one znacznie lepiej, a przy tym są chronione przed szkodliwym oddziaływaniem gorącego powietrza podczas stylizacji.

Prosta aplikacja i wysoka skuteczność

Preparat jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Stosuje się go zamiast odżywki i szamponu, ale tylko raz na kilka myć. Częstotliwość jest uzależniona od tego, jak często myte są włosy, jednak można przyjąć, że kurację stosuje się około 1 do 2 razów w tygodniu (w przypadku mycia co drugi dzień).

Aby użyć produktu, wystarczy zwilżyć włosy i odpowiednią ilość preparatu wetrzeć w kosmyki. Pozostawić na kilka minut i spłukać dokładnie letnią wodą. Do pozostałych myć należy stosować kosmetyki regenerujące – na przykład odżywkę i szampon Kevin Murphy. Kosmyki można wysuszyć lub pozostawić do naturalnego wyschnięcia.