Czy lampa hybrydowa niszczy paznokcie?

zestaw do hybryd i lampa

W społeczeństwie krąży mit, że lampa do paznokci hybrydowych niszczy płytkę oraz powoduje znaczne jej uszkodzenia. Nie jest to prawdą. Lampy do hybryd, które znajdziemy obecnie w sklepach są solidne i dobre jakościowo, a ich producenci dołożyli wszelkich starań, by w jaki sposób nie powodowały negatywnych skutków.

Plusy manicure hybrydowego


Panie pokochały manicure hybrydowy. Dzięki niemu można cieszyć się idealnym, profesjonalnym manicure i to wykonanym samodzielnie we własnym domu. Plusem tego manicure jest ogromny wybór kolorów, dodatków oraz różnorodność. Dzięki niemu szybko naprawimy każdy paznokieć, a także odrobinę i w decyzyjny sposób go przedłużymy. Hybrydy potrafią trzymać się na paznokciach nawet do 4 tygodni. Żaden inny „zwykły” lakier zdecydowanie nie może z nimi konkurować.

Lampa do paznokci hybrydowych


Lampy do hybryd ze sklepu Provocater to doskonały produkt dla każdej kobiety. Klientki mogą wybierać spośród lamp działających za pomocą światła LED lub UV. I tu dostrzec można kolejną różnicę w ich kształcie i wyglądzie. Lampy UV są zazwyczaj większe i pełniejsze. Lampy LED przypominają mostek, pod który wkłada się dłoń. A jak wyglądają ich ceny? Koszt lampy hybrydowej zależy w dużej mierze od jej mocy, marki oraz solidności. Poleca się paniom, by inwestowały w dobry sprzęt, gdyż tylko taki przyczyni się do naprawdę solidnego i trwałego manicure. Warto wybierać też sprzęt sprawdzonych producentów.