Czynnik liftingujący

Wraz z upływem lat skóra traci swój piękny młody wygląd, jędrność i elastyczność. Produkcja dobroczynnych naturalnych składników zapewniających młodość zmniejsza się i pojawiają się pierwsze zmarszczki. W tej sytuacji krem liftingujący to najpowszechniejszy i najbardziej skuteczny sposób na poprawę jędrności skóry twarzy i szyi w warunkach domowych.

Czynnik liftingujący

Działanie kremu liftingującego przede wszystkim sprowadza się do zwiększenia jędrności i elastyczności skóry. Pobudzenie przez składniki odżywcze zawarte w kremie, głębokich warstw naskórka prowadzi do produkcji substancji młodości: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Substancje te przyczyniają się do odmłodzenia skóry twarzy i szyi, poprawy owalu twarzy oraz zwiększenia napięcia i wygładzenia skóry.

Od kiedy krem liftingujący

W związku z tym, że wraz z wiekiem włókna kolagenu i elastyny stają się coraz słabsze, już od trzydziestego roku życia warto zadbać o to by skóra nie wiotczała i nie stawała się cienka.

Nakładanie kremu liftingującego

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty stosowania kremu liftingującego, istotna jest technika jego aplikacji. Nie powinno się bowiem pocierać skóry twarzy i szyi, ponieważ może to spowodować dalsze jej rozciąganie. Zdecydowanie lepsze rezultaty przynosi aplikacja kosmetyku na opuszki palców lub bezpośrednio na skórę twarzy i szyi, a następnie delikatne wklepywanie specyfiku. Podczas wklepywania powinno się wykonywać ruchy sprzyjające podnoszeniu skóry. Długość efekt liftingującego, czyli wyraźnie bardziej napiętej skóry, zależy od pierwotnego stanu skóry oraz bogactwa i możliwości przyswajania poszczególnych składników kremu.

Krem Apis Natural Cosmetics

Kremy Apis Natural Cosmetics o działaniu głęboko nawilżającym i wygładzającym skutecznie redukują mikrozmarszczki, poprawiając jednocześnie jędrność i elastyczność skóry – zobacz. Apis krem na dzień doskonale się wchłania zapewniając optymalne nawilżenie i odżywienie skóry.