Hairgen Spray – co warto wiedzieć o jego działaniu?

Łysienie plackowate, to schorzenie, które z pewnością przeszkadza wielu mężczyznom. Nic w tym dziwnego, w powszechnym mniemaniu łysina nie jest uważana za „męską”. Jednym z „narzędzi”, dzięki którym można choć częściowo zatrzymać ów proces, jest Hairgen Spray. Na czym polega jego działanie?

Suplement Hairgen Spray – sposób działania

Działanie suplementu Hairgen Spray jest dość złożone, gdyż produkt ten – jak na suplement przystało – wyróżnia się bardzo bogatym, naturalnym składem. Jego najważniejszą cechą jest oczywiście redukcja procesu wypadania włosów, dzięki czemu łysienie postępuje znacznie wolniej i – być może – zostaje skutecznie zatrzymane.

Na tym jednak nie koniec, gdyż produkt ten może również wpłynąć na wzrost odporności skóry głowy i włosów, co w dalszej perspektywie może prowadzić do wzmocnienia cebulek.

Krążenie – rzecz święta!

Ważną cechą preparatu Hairgen Spray jest też znaczące pobudzenie przezeń krążenia w obrębie skóry głowy. Dzięki temu zjawisku cebulki włosów są jeszcze bardziej pobudzone do działania, a co za tym idzie – objętość włosów jest w znacznym stopniu zwiększona. Tym samym, długotrwałe stosowanie preparatu (producent zaleca, aby było to co najmniej 4 – 6 tygodni) może nawet doprowadzić do częściowego cofnięcia zaistniałych na skutek łysienia zmian.

I na koniec jeszcze jedna, ważna rzecz. Szampon Hairgen Spray jest tylko suplementem. Oznacza to, że jego rolą nie jest wyleczenie łysienia, lecz pobudzenie mechanizmów odpowiedzialnych za wzrost włosów i to w każdych warunkach.