Specjalistyczne kosmetyki do włosów

montibello

Wiele salonów fryzjerskich współpracuje z markami zajmującymi się produkcją profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, specjalistycznymi szkoleniami branżowymi oraz dystrybucją akcesoriów fryzjerskich. Jedną z takich marek jest Montibello, obecna na polskim rynku już od dziesięciu lat. Co daje program partnerski Montibello z punktu widzenia klienta salonu?

Oferta marki Montibello

Montibello ma w swojej ofercie różnorodne linie środków do farbowania i rozjaśniania włosów, wykonania trwałej ondulacji oraz przygotowania włosów przy zabiegu keratynowego prostowania. Szeroki wachlarz rodzajów farb obejmuje kolory naturalne, intensywne barwy tęczy, kremy i proszki rozjaśniające, zarówno tradycyjne, dające bardzo mocne efekty, oraz skomponowane wyłącznie z naturalnych składników o delikatnym działaniu.

montibello

Produkty do pielęgnacji

Po wykonaniu zabiegów na włosy, szczególnie tych bardziej inwazyjnych, włosy często wymagają specjalistycznej pielęgnacji. W salonie, który używa produktów Montibello, możemy od razu dostać szampony, odżywki i maski dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych włosów i skóry głowy, zarówno kosmetyki odżywiające, oczyszczające, wydobywające loki i fale czy wspomagające wygładzanie i prostowanie. Oprócz tego możemy wypróbować różnorodne kosmetyki do stylizacji – lekkie i trwałe lakiery, dający matowe wykończenie wosk lub lekkie pianki.

Kosmetyki Montibello są różnorodne i dostosowane do konkretnych, specyficznych potrzeb włosów. Najlepiej o dobór odpowiedniego produktu poprosić swojego fryzjera, a efekt na pewno nas zadowoli.