Prawidłowa pielęgnacja skóry twarzy i włosów

peeling enzymatyczny tołpa

Pielęgnacja skóry twarzy i włosów jest bardzo ważnym elementem codziennego życia. Niewiele osób wie, iż zaniedbana skóra może być początkiem wielu chorób i infekcji całego organizmu. Dlatego tak ważne jest, by stosować preparaty, które zapewnią skórze świeżość i czystość.

Produkty Tołpa 3 enzymy

Peeling enzymatyczny Tołpa usuwa zrogowaciały naskórek, zapewniając skórze świeżość. Dodatkowo głęboko oczyszcza pory oraz niweluje zaskórniki. Ponieważ produkt ten bazuje na naturalnych składnikach polecany jest dla każdego rodzaju skóry. Bez obaw stosować mogą go także alergicy, ponieważ nie zawiera żadnych dodatkowych barwników ani substancji zapachowych. Tołpa peeling 3 enzymy skupia się na pielęgnacji skóry i właściwej ochronie.

Zestawy prezentowe

Z pewnością każdy spotkał się kiedyś z sytuacją, w której zastanawiał się, jaki prezent podarować bliskiej osobie, bądź znajomemu. Firma Tołpa przygotowała się i na tą okazję. Dostępny jest zestaw podarunkowy, w którego skład wchodzi peeling enzymatyczny, płyn micelarny oraz serum-booster. Obdarowując kogoś takim zestawem można być pewnym, iż wywoła on uśmiech na każdej twarzy. Taki upominek nie tylko jest miłym gestem, ale także sygnalizuje, iż dana osoba jest dla nas ważna, ponieważ chcemy, by zadbała o swoje zdrowie.

peeling enzymatyczny tołpa

Codzienna pielęgnacja twarzy

Twarz jest swego rodzaju wizytówką każdej osoby. To na nią zwracamy szczególną uwagę poznając kolejnych ludzi, dlatego tak ważna jest jej prawidłowa pielęgnacja. Twarzy nie chronią żadne ubrania, wciąż wystawiona jest na działanie czynników środowiska, które nie zawsze są dla niej łaskawe. Ponieważ źle pielęgnowana skóra twarzy może skutkować wieloma infekcjami i chorobami warto profilaktycznie dbać o nią każdego dnia. Stosowanie peelingów enzymatycznych pozwoli usunąć zrogowaciałą warstwę naskórka, a serum nawilży twarz i doda jej blasku. Płyn micelarny zadba o odświeżenie skóry i oczu, tak by były doskonale przygotowane do dalszej pielęgnacji. Skóra twarzy wymaga naszej opieki, ale jeśli ją otrzyma, z pewnością się odwdzięczy.